APIDLIS

Hosting dedykowany aplikacji Microsoft

Windows Server System Oferujemy naszym potencjalnym klientom możliwość hostingu aplikacji na serwerach dedykowanych z oprogramowaniem serwerowym firmy Microsoft. Jest to bardzo interesująca forma wykorzystywania tegoż oprogramowania, będąca alternatywną do zwykłego zakupu sprzętu i licencji oprogramowania w koszt swojej działalności.

Oferujemy serwery dedykowane z linii firmy Dell, które zlokalizowane są w jednym z dużych data center w Europie posiadających bardzo wydajne łącza do Internetu. Z serwerami klient może wykupić różne warianty umów SLA (dodatkowo płatne) zależnie od swoich wymagań i potrzeb co do parametrów łącza i szybkości serwisu.

Jako firma uczestnicząca w programie Microsoft Hosting Program udostępniamy możliwość korzystania z oprogramowania firmy Microsoft na zasadzie dzierżawy.

Proponujemy klientom umowy z miesięcznym cyklem rozliczania i minimalnym czasem trwania umowy 3 lub 12 miesięcy w zależności od klasy wybieranego serwera dedykowanego. Za korzystanie z oprogramowania Microsoft rozliczamy klientów w cyklu miesięcznym bez minimalnych czasów korzystania z oprogramowania.


Potrzebujesz takiego rozwiązania???
Skontaktuj się z nami - podaj swoje wymagania sprzętowo-programowe a zaproponujemy Ci naszą ofertę w tym zakresie.
Moższe zrobić to korzystając z tego formularza ».
  Serwis wykonany w PHP. Poprawny XHTML 1.0! Poprawny CSS Level 2!